Movimento d'Amore San Juan Diego

OFICIĮLNA PREZENTĮCIA
MOVIMENTO D'AMORE SAN JUAN DIEGO
W BAZYLICE NASZEJ PANI Z GUADALUPE

Miasto Meksyk - 1 mįja 2005
Originįlny film v 7 častiach
 

  śvod  časť 1   časť 2  časť 3 
 
časť 4 časť 5 časť 6  


MSZA ŚWIĘTA w Bazylice Naszej Pani z Guadalupe została odprawiona  w języku hiszpańskim i w języku tubylczym NĮHUATL przez Ojca Juana Ortiza Magosa, Sekretarza Wikariatu Episkopalnego w Guadalupe i Sekretarza Wykonawczego Komisji Archidiecezji Meksykańskiej ds. Duszpasterstwa Tubylczego, oraz Księdza Giana Paola Faroniego, Kapłana Salezjanina Księdza Bosco, i dwóch innych Kapłanów meksykańskich. Mszy Świętej towarzyszyli « CONCHEROS », Tancerze z dźwięczącymi muszelkami, w charakterystycznych meksykańskich, tubylczych strojach. OFICJALNY SZTANDAR ruchu Movimento d'Amore San Juan Diego został pobłogosławiony w wejściu do Bazyliki przez Ojca Juana Ortiza Magosa i został umieszczony obok OŁTARZA WIĘKSZEGO, pod TILMĄ Najświętszej Maryi Panny, Naszej Pani z Guadalupe, podczas Mszy Świętej. Kościół Katolicki poprzez Kapłana reprezentuje Boga na Ziemi, na mocy duchowej, przyznanej przez samego Boga. Kapłan związuje lub rozwiązuje jako w Niebie, tak i na Ziemi. Poprzez Święte Poświęcenie Bóg zstąpił na Ziemię, do Miasta Meksyk, do Bazyliki w Guadalupe, poświęconej Najświętszej Maryi Pannie, Naszej Pani z Guadalupe.
Kościół Katolicki, poprzez czterech Kapłanów, związał w Niebie, jak i na Ziemi, MOVIMENTO D'AMORE SAN JUAN DIEGO na całym świecie i OFICJALNIE UZNAŁ CHARYZMAT PROROCZY CONCHIGLII.

 

Tekst przemówienia Ks. Giana Paola Faroniego,
Kapłana Salezjanina Księdza Bosco, podczas Mszy Świętej
zobacz wideo 4 i 5 (Hiszpański )

 
VENI CREATOR SPIRITUS

Chorał Gregoriański VENI CREATOR SPIRITUS (Hymn do Ducha Świętego), przypisany Świętemu Rabanowi Maurowi Magnencjuszowi, Opatowi Fuldy i Arcybiskupowi Moguncji (Mainz).
Hymnus H VIII Rabanus Maurus IX sec. - SCHOLA GREGORIANA MEDIOLANENSIS, Dir. Giovanni Vianini, Milano, Italia, www.cantogregoriano.it